Úvod > Ponuka práce > Administratíva > Asistentka ekonomického oddelenia, Sekretárka

Asistentka ekonomického oddelenia, Sekretárka

Pracovná oblasť:
Administratíva
V meste:
Komárno
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Hľadáte isté pracovné miesto vo finančne stabilnej spoločnosti ?Tak prihláste sa u nás.K rozšíreniu našej spoločnosti hľadáme dynamických a na výsledok orientovaných spolupracovníkov , ktorí majú záujem spolupodieľať sa na ďalšom rozvoji našej spoločnosti. Znalosť nemeckého jazyka je veľkou prednosťou.Po krátkom zaškolení ponúkame samostatnú zodpovednú prácu v perfektne zladenom pracovnom tíme.

Vedľa adekvátneho finančného ohodnotenia ponúkame možnosť osobného rozvoja a odborného rastu. Spoločnosť ponúka rôzne výhody ako prácu v čerstvo zrenovovanej klimatizovanej administratívnej budove s možnosťou parkovania priamo pred budovou, zabezpečenie závodného stravovania, príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie.
Náplň práce:
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Na pracovný pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú naše očakávania. Ďakujeme za pochopenie.
O spoločnosti:
SK-CONT sa špecializuje na výrobu vysokohodnotných skladovacích kontajnerov a v tomto segmente má už 25 ročné skúsenosti. Sme výrobný závod so 230 zamestnancami, ktorý vyrába skladovacie kontajnery v rôznych rozmeroch, v rôznych farebných prevedeniach a v rôznych variantoch vybavenia podľa potrieb zákazníka. Výroba skladových kontajnerov prebieha podľa prísnych ekologických a kvalitatívnych noriem. Kontrola kvality a kontrola vplyvu na životné prostredie je prvoradá. Sme dcérskou spoločnosťou rakúskeho rodinného koncernu LKW Walter so sídlom v Rakúsku vo Wiener Neudorf. SK-CONT sa umiestnila na 7 . mieste v rebríčku TOP 10 firiem Nitrianskeho kraja za rok 2016 v kategórii výrobné firmy, ktorý zostavil denník Hospodárske noviny v spolupráci s partnermi.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
19.12.2017
Počet videní:
602