Alternatívna medicína

Alternatívna medicína, akreditované stredisko. Komplexné vyšetrenie celého organizmu. Liečime infekcie, kĺby, alergie, trávenie, ľadviny.

Alternatívna medicína

Medicína-alternatívna.sk, Komárno

Alternatívna medicína, akreditované stredisko. Komplexné vyšetrenie celého organizmu. Liečime infekcie, kĺby, alergie, trávenie, ľadviny.

Adresa: NÁM. KOSSÚTHA, TRŽNICA Č. MIESTNOSTI: 120, NA 1. POSCHODÍ KOMÁRNO
Telefón:0908 718 492
Kontaktná osoba:SEBŐKOVÁ MÁRIA
Mobil:0908 718 492
E-mail:liecebne.centrum@gmail.com

Trápi Vás infekcia,kĺby, hlava, žalúdok, svaly, trávenie, alergia, celiakia, ľadviny?

Naše špeciálne centrum od 2005 úspešne pomáha klientom zbaviť sa zdravotných problémov.

Pomocou biorezonančného prístroja Salvia-EAV

Dnes už asi málokto pochybuje o tom, že svoje zdravie ako aj celkovú kvalitu a dĺžku života môžeme ovplyvniť dobrou životosprávou a aktívnym prístupom k svojmu zdraviu. Často sa preto zaujímame o informácie ako si môžeme sami pomôcť pri bežných, každodenných zdravotných ťažkostiach, ale aj aké sú možnosti liečby a obnovenia harmónie organizmu v prípadoch, ak pociťujeme zdravotné ťažkosti ale výsledky lekárskych vyšetrení neukazujú na žiadny problém. Odpovede často nachádzame v ucelených, tradičných liečby, ktoré používajú celostný prístup k diagnostike a liečbe organizmu.

Biorezonančnými terápiami sa dosahujú výrazné výsledky pri akútnych aj chronických problémoch organizmu, čím sa výrazne ovplyvňuje kvalita života klientov.

Liečba je bezbolestná a nemá vedľajšie účinky.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.